forex trading logo

Masaż jest jednym z najstarszych leków i najdoskonalszych kosmetyków, niezwykle odpręża i uspokaja.

Według nas każdy powinien doświadczyć dobroczynnego wpływu masażu.

. . .


Zwolnij tempo, odpręż się ...


GUAM

GUAM – jest odrębnym zabiegiem, który można stosować dla przyspieszenia lub pogłębienie efektu działania. Należy do najskuteczniejszych na świecie naturalnych metod  błyskawicznego modelowania i wyszczuplania sylwetki.

Jak najbardziej wskazane połączenie zabiegu z masażem odchudzającym. To pierwsza na świecie opatentowana metoda, która łączy w sobie cztery naturalne metody wyszczuplające: algoterapię, aromaterapię, peloidoterapię - leczenie błotem oraz tzw. body wrap. Najważniejszym preparatem wykorzystanym w zabiegu jest błoto. To prawdziwe bogactwo  pierwiastków, minerałów, witamin i protein o niespotykanej skuteczności w walce z otyłością i cellulitem. Zabieg ten pomaga również łagodzić wiele dolegliwości reumatycznych i dermatologicznych. Polecana seria.

Od 1986 r. aż do dziś firma Lacote, produkując najwyższej jakości preparaty do ciała i twarzy, wykorzystuje rozdrobnione i zmikronizowane Algi GUAM. Algi morskie GUAM® rodzą się na swoistych podwodnych plantacjach wraz z pierwszymi promieniami marcowego słońca, a ich zbiór rozpoczyna się w maju. Zebrane algi przewożone są łodziami na brzeg, gdzie porozkładane na ogromnych polach podlegają wysuszeniu przez słońce i oceaniczny, ciepły wiatr. Po procesie osuszania, który trwa minimum trzy dni, algi transportuje się do fabryk Lacote. Tam, pod nadzorem ekspertów firmy, przetwarzane są tak, aby uzyskane z nich preparaty cechowały się najwyższą jakością i skutecznością działania. Kosmetyki firmy Lacote produkowane są jedynie z młodych, zdrowych alg, przetwarzanych przy użyciu opatentowanej metody E.B.A., polegającej na takim napowietrzaniu i wysuszaniu alg, aby nie straciły one swych cennych wartości.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: list of celebrities tw domains reseller Valid XHTML and CSS.