forex trading logo

Masaż jest jednym z najstarszych leków i najdoskonalszych kosmetyków, niezwykle odpręża i uspokaja.

Według nas każdy powinien doświadczyć dobroczynnego wpływu masażu.

. . .


Zwolnij tempo, odpręż się ...


Masaż antycellulitowy

Masaż antycellulitowy jest wykonywany za pomocą różnych technik. Wykonany przy użyciu bańki chińskiej ujędrnia i wygładza skórę. Redukuje cellulit, ponieważ jest  to masaż próżniowy, który obecnie uznawany jest  za najlepszą metodę usuwania cellulitu. W gabinetach kosmetycznych coraz częściej można spotkać kabiny próżniowe. Jeśli zawartość portfela nie pozwala na korzystanie z takich zabiegów, to bańki chińskie są najlepszym rozwiązaniem. W wyniku masażu następuje również usunięcie toksyn z organizmu, co pozytywnie wpływa  na poprawę konsystencji i kolorytu skóry.

Masaż powinien być wykonywany co drugi dzień.  Zazwyczaj do osiągnięcia pożądanych efektów, wystarczy ok. 10 zabiegów. Po zabiegu mogą się pojawić  zaczerwienienia, siniaki – dlatego nie powinny go stosować osoby ze skłonnością do pękania naczynek, żylaków.

Co drugi człowiek, bez względu na wiek i płeć cierpi na cellulit, czyli nieprawidłowo rozmieszczone komórki tłuszczowe, które występują razem z obrzękami i zwłóknieniami tkanki podskórnej.

Przyczyną powstania takich nieprawidłowości jest złe krążenie limfy oraz krwi. Rezultatem nieprawidłowego obiegu krwi jest zaleganie toksyn w komórkach, które przyczyniają się do zachwiania gospodarki lipidowej i metabolicznej organizmu. Zmienione komórki tłuszczowe  atakują naczynia krwionośne , osłabiając jednocześnie tkankę łączną. W wyniku polimeryzacji komórki tłuszczowe zostają otoczone włóknistymi węzłami.

Bezpośrednimi przyczynami powstania takich nieprawidłowości są: stres, brak ruchu, nieodpowiednia dieta, przepracowanie, zaburzenia hormonalne. Jeśli na twojej skórze pojawiły się lekkie nierówności – nie lekceważ ich. Jedną z zalecanych metod na przeciwdziałanie tym zaburzeniom jest masaż antycellulitowy.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: list of celebrities tw domains reseller Valid XHTML and CSS.